• Science & Health Sbd Neumopul 250Ml.
-33%

Science & Health Sbd Neumopul 250 ml.

SKU-koodiSC8425402090596
Hengityselimiin tarkoitettu valmiste.
Normaalihinta €14,92 5,97 € / 100ml
Alennushinta €14,92 Normaalihinta €22,43
Säästät: -€7,51
5,97 € / 100ml
Loppuunmyyty
Science & Health Sbd Neumopul 250Ml.
Science & Health Sbd Neumopul 250 ml.
Normaalihinta €14,92 5,97 € / 100ml
Alennushinta €14,92 Normaalihinta €22,43
Säästät: -€7,51
5,97 € / 100ml

 

 
Science & Healthin Neumopul-valmiste on kehitetty edistämään hengityselinten hyvinvointia. Sen sisältämä yrttiuutteiden ja vitamiinien yhdistelmä auttaa ylläpitämään hengitysteiden terveyttä. Ota 1 annos päivässä ohjeiden mukaisesti ja huolehdi hengityselinten terveydestäsi Science & Healthin avulla.

Koostumus

Ainesosat: Yrttiuutteet, vitamiinit...

Käyttöohje

Ota 1 annos päivässä ohjeiden mukaisesti.