• Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50Ml. Bio
-21%

Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50 ml. Bio

SKU-koodiSA8412170032712
Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50 ml. Bio on luonnontuote, joka on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää sekoituksen lääkekasvien uutteita, jotka auttavat parantamaan kehon puolustuskykyä. Tuote on luomua ja se toimitetaan 50 ml:n pullossa.
Normaalihinta €12,30 24,6 € / 100ml
Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,50
Säästät: -€3,20
24,6 € / 100ml
Loppuunmyyty
Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50Ml. Bio
Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50 ml. Bio
Normaalihinta €12,30 24,6 € / 100ml
Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,50
Säästät: -€3,20
24,6 € / 100ml

 

 
Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50 ml. Bio on luonnontuote, joka on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää. Se sisältää sekoituksen 29 lääkekasvien uutetta, jotka auttavat parantamaan kehon puolustuskykyä. Sitä käytetään immuunijärjestelmään liittyvien sairauksien, kuten vilustumisen, flunssan ja allergioiden, ennaltaehkäisyyn ja hoitoon. Tämä tuote on luonnonmukainen, mikä tarkoittaa, että se on valmistettu luonnollisista ja ympäristöystävällisistä ainesosista.

Koostumus

Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50 ml. Bio -valmisteen koostumusta ei ole saatavilla tietokannassa.

Käyttöohje

Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50 ml. Bio -valmisteen käyttöohje on ottaa 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna veteen tai mehuun 3 kertaa päivässä. Valmistetta suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50 ml. Bio -valmisteen pääasiallinen vaikuttava aine on 29 lääkekasvin uute.

Apteekkarin neuvo

Santiveri Mixtract 29 Erbadefens 50 ml Bio on valmiste, joka voi auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää. Tämän valmisteen käytössä on kuitenkin tärkeää huomioida joitakin varotoimia. Ennen tuotteen käytön aloittamista on suositeltavaa neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa, erityisesti jos olet raskaana, imetät tai sinulla on jokin ennestään olemassa oleva sairaus. Lisäksi on tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja olla ylittämättä suositeltua annosta. Jos sinulle ilmaantuu haittavaikutuksia, kuten allergiaoireita tai vatsavaivoja, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä lääkäriin. Muista, että tämä on yleinen ohje, ja on aina parasta kysyä terveydenhuollon ammattilaiselta henkilökohtaisia suosituksia.