• Royal Canin Veterinary Junior Gastro Intestinal Junior 2,5Kg, dog food
-17%

Royal Canin Veterinary Junior Gastro Intestinal Junior 2,5 kg, koiranruoka

SKU-koodiRO3182550771030

Royal Canine, koirien ruokavalio

Normaalihinta €28,69 11,48 € / 1kg
Alennushinta €28,69 Normaalihinta €34,54
Säästät: -€5,85
11,48 € / 1kg
Loppuunmyyty
Royal Canin Veterinary Junior Gastro Intestinal Junior 2,5Kg, dog food
Royal Canin Veterinary Junior Gastro Intestinal Junior 2,5 kg, koiranruoka
Normaalihinta €28,69 11,48 € / 1kg
Alennushinta €28,69 Normaalihinta €34,54
Säästät: -€5,85
11,48 € / 1kg

 

 

Täysravinto koiranpennuille

Royal Canin esittelee Gastrointestinal Puppy -tuotteen, tölkissä myytävän kostean ruoan koiranpennuille. Sen koostumus on erittäin energiarikas ja sisältää sopivasti sovitettuja ravintoaineita, kuten proteiineja ja kalsiumia, jotka täyttävät kasvavan koiranpennun tarpeet.

Sen mousse-mainen rakenne on suunniteltu helpottamaan ruokailua koiranpennuille, joiden ruokahalu on heikentynyt, sekä tukemaan siirtymistä maidosta kiinteään ruokaan.

Erittäin hyvin sulava koostumus, jossa on tasapainoinen kuitupitoisuus, mukaan lukien prebiootit, jotka auttavat ylläpitämään tervettä ruoansulatusta ja suoliston toimintaa.

EDUT

Varmistaa optimaalisen kasvun.
Korkea energiasisältö.
Runsas ravintoaineita.
Sisältää proteiineja ja kalsiumia.
Rakenne on sovitettu pentusi tarpeisiin, joten se on helppo syödä.
Tukee ruoansulatusta.
Erittäin helposti sulava, sillä se sisältää tasapainoisen määrän kuituja ja prebiootteja.

KÄYTTÖ JA TUOTETIEDOT

Märkäruoka koiranpennuille.
Ihanteellinen pentuille, joilla on ruoansulatusongelmia.