• Remescar Face Lift 40 ml
-32%

Remescar Lifting Facial 40 ml

SKU-koodiRE5425012537248

Remescar Kaula ja Dekoltee 40 ml: Kiinteyttää ja kaunistaa ihoasi

Tutustu innovatiiviseen ratkaisuun, joka on kehitetty erityisesti kaulan ja dekolteen herkän ihon kiinteyttämiseen ja kaunistamiseen. Remescar Kaula ja Dekoltee 40 ml auttaa parantamaan tämän alueen kiinteyttä, pehmeyttä ja ulkonäköä, palauttamalla sille nuorekkaan ja elinvoimaisen ilmeen

Normaalihinta €34,00 85,0 € / 100ml
Alennushinta €34,00 Normaalihinta €50,30
Säästät: -€16,30
85,0 € / 100ml
Remescar Face Lift 40 ml
Remescar Lifting Facial 40 ml
Normaalihinta €34,00 85,0 € / 100ml
Alennushinta €34,00 Normaalihinta €50,30
Säästät: -€16,30
85,0 € / 100ml

 

 

Remescar Kaula ja dekoltee 40 ml

Kiinteyttää ja kaunistaa ihoasi välittömillä tuloksilla

Remescar Kaula ja Dekoltee 40 ml on edistyksellinen ratkaisu, joka on suunniteltu parantamaan kaulan ja dekolteen herkän ihon kiinteyttä ja ulkonäköä. Sen innovatiivinen koostumus vaikuttaa jo ensimmäisestä käyttökerrasta lähtien ja tarjoaa kiinteyttävän ja elvyttävän vaikutuksen, joka tekee ihosta nuorekkaamman ja sileämmän.

Kenelle tuotetta suositellaan?


Ihanteellinen kaikille, jotka haluavat parantaa kaulan ja dekolteen kiinteyttä ja ulkonäköä.

Käyttöohje


Remescar Kaula ja dekoltee on kevytrakenteinen voide, jota voi käyttää päivittäin. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi noudata käyttöohjeita ja levitä tuotetta tarvittaessa uudelleen päivän aikana.