• Pwd Rm-50 Protein Chocolate 2Kg.
  • Pwd Rm-50 Protein Chocolate 2 kg.
  • Pwd Rm-50 Protein Chocolate 2 kg.
-24%
Pwd

Pwd Rm-50 Protein Chocolate 2 kg.

SKU-koodiPW8111098813778
Suklaamakuinen heraproteiini.
Normaalihinta €60,71 3,04 € / 100gr
Alennushinta €60,71 Normaalihinta €79,88
Säästät: -€19,17
3,04 € / 100gr
Pwd Rm-50 Protein Chocolate 2Kg.
Pwd Rm-50 Protein Chocolate 2 kg.
Normaalihinta €60,71 3,04 € / 100gr
Alennushinta €60,71 Normaalihinta €79,88
Säästät: -€19,17
3,04 € / 100gr

 

 
Pwd Rm-50 Protein tarjoaa suklaan täyteläisyyden korkealaatuisessa heraproteiinissa. Sen herkullinen maku tekee siitä täydellisen valinnan treenin jälkeen. Sekoita kaksi ruokalusikallista veteen tai maitoon ja nauti heraproteiinin eduista palautumiseen ja lihasten kasvuun. Parhaat tulokset saavutat noudattamalla tasapainoista ruokavaliota ja säännöllistä liikuntaa.

Ainesosat

Proteiiniseos (heraproteiinikonsentraatti, heraproteiini-isolaatti), kaakaojauhe, aromi, makeutusaineet (sukraloosi, asesulfaami K).

Käyttöohje

Sekoita kaksi ruokalusikallista 250 ml:aan vettä tai maitoa. Ota treenin jälkeen.

Apteekkarin vinkki

Yhdistä tasapainoiseen ruokavalioon ja säännölliseen liikuntaan parhaiden tulosten saavuttamiseksi.