• Pwd Hydrolean Protein Cookies-Cream 1Kg.
  • Pwd Hydrolean Protein Cookies-Cream 1 kg.
-25%
Pwd

Pwd Hydrolean Protein Cookies-Cream 1 kg.

SKU-koodiPW8164430851778

Cookies & cream -makuinen heraproteiini.

Normaalihinta €39,90 3,99 € / 100gr
Alennushinta €39,90 Normaalihinta €53,20
Säästät: -€13,30
3,99 € / 100gr
Pwd Hydrolean Protein Cookies-Cream 1Kg.
Pwd Hydrolean Protein Cookies-Cream 1 kg.
Normaalihinta €39,90 3,99 € / 100gr
Alennushinta €39,90 Normaalihinta €53,20
Säästät: -€13,30
3,99 € / 100gr

 

 

Pwd Hydrolean Protein Cookies-Cream tarjoaa herkullisen maun korkealaatuisessa heraproteiinissa. Sekoita treenin jälkeen kaksi ruokalusikallista vettä tai maitoa, jotta lihasten palautuminen ja kasvu tehostuvat. Noudata tasapainoista ruokavaliota ja säännöllistä liikuntaohjelmaa parhaiden tulosten saavuttamiseksi.

Koostumus

Proteiiniseos (hydroloitu heraproteiini-isolaatti (emulgointiaine: soijalesitiini), heraproteiinikonsentraatti (emulgointiaine: soijalesitiini), MPI-maitoproteiini (Milk Protein Isolate) 90 % (emulgointiaine: soijalesitiini) ja rasvaton maitojauhe), kaakaojauhe, L-tauriini, BCAA 2:1:1, L-glutamiini, suklaa-aromi, isomaltuloosi (Palatinose™), fruktoosi, maltodekstriini, makeutusaine (sukraloosi), L-arginiini, L-ornitiini, kalsium-HMB (kalsium-ß-hydroksimetyylibutyraatti), UAS-probioottiseos (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium bifidum ja Bifidobacterium lactis, frukto-oligosakkaridit, paakkuuntumisenestoaine: magnesiumstearaatti ja riisimaltodekstriini), Digezyme-entsyymikompleksi (maltodekstriini, amylaasi, sellulaasi, laktasi, lipaasi ja proteaasi).

100 g:
HMB-kalsium (150 mg), L-tauriini (3000 mg), BCAA (1600 mg), L-leusiini (800 mg), L-valiini. (400 mg) L-isoleusiini (400 mg), L-glutamiini (1600 mg), L-arginiini (150 mg), L-metioniini (150 mg), UAS-probiootit (33 mg), entsyymikompleksi (25 mg), amylaasi (24 000 U/g), proteaasi (6 000 U/g), sellulaasi (200 U/g), laktaasi (4000 U/g), lipaasi (1000 U/g).

Ravintoarvot

100 grammaa kohti:

Energia 402 kcal
Rasvat / lipidit 1,08 g
Tyydyttyneet rasvahapot 0,22 g
Hiilihydraatit 4,92 g
Sokerit 0,43 g
Ravintokuitu g
Proteiinit 87 g
Suola 0,26 g

Käyttöohje

Sekoita kaksi ruokalusikallista 250 ml:aan vettä tai maitoa. Ota annos harjoituksen jälkeen.

Apteekkarin vinkki

Yhdistä tasapainoiseen ruokavalioon ja säännölliseen liikuntaan parhaiden tulosten saavuttamiseksi.