• Pwd Hydrolean Protein Banana Cookies-Cream 1Kg.
  • Pwd Hydrolean Protein Banana Cookies-Cream 1 kg.
  • Pwd Hydrolean Protein Banana Cookies-Cream 1 kg.
-25%
Pwd

Pwd Hydrolean Protein Banana Cookies-Cream 1 kg.

SKU-koodiPW8194018419908
Banaanin ja Cookies & Cream -makuinen heraproteiini.
Normaalihinta €39,90 3,99 € / 100gr
Alennushinta €39,90 Normaalihinta €53,20
Säästät: -€13,30
3,99 € / 100gr
Pwd Hydrolean Protein Banana Cookies-Cream 1Kg.
Pwd Hydrolean Protein Banana Cookies-Cream 1 kg.
Normaalihinta €39,90 3,99 € / 100gr
Alennushinta €39,90 Normaalihinta €53,20
Säästät: -€13,30
3,99 € / 100gr

 

 
Pwd Hydrolean Protein Banana Cookies-Cream yhdistää korkealaatuista heraproteiinia banaanikeksien ja kermakreemin makuun. Se sopii erinomaisesti treenin jälkeen: sekoita kaksi ruokalusikallista veteen tai maitoon lihasten palautumisen tukemiseksi. Varmista, että ruokavaliosi on tasapainoinen ja liikuntarutiinisi säännöllinen, jotta saat parhaat tulokset.

Koostumus

Proteiiniseos (heraproteiinikonsentraatti, heraproteiini-isolaatti), aromi, makeutusaineet (sukraloosi, asesulfaami K).

Käyttöohje

Sekoita kaksi ruokalusikallista 250 ml:aan vettä tai maitoa. Ota harjoituksen jälkeen.

Apteekkarin neuvo

Yhdistä tasapainoiseen ruokavalioon ja säännölliseen liikuntaan parhaiden tulosten saavuttamiseksi.