• Puravida Organic Cbd Oil Full Spectrum 5% 500Mg. 10Ml.
-8%

Puravida Organic CBD-öljy, täysspektri, 5 %, 500 mg, 10 ml.

SKU-koodiPU3859893485329
Täysspektrinen CBD-öljy.
Normaalihinta €34,50 345,0 € / 100ml
Alennushinta €34,50 Normaalihinta €37,39
Säästät: -€2,89
345,0 € / 100ml
Puravida Organic Cbd Oil Full Spectrum 5% 500Mg. 10Ml.
Puravida Organic CBD-öljy, täysspektri, 5 %, 500 mg, 10 ml.
Normaalihinta €34,50 345,0 € / 100ml
Alennushinta €34,50 Normaalihinta €37,39
Säästät: -€2,89
345,0 € / 100ml

 

 
Puravida Organicin täysspektrinen CBD-öljy on tuote, joka sisältää 5 % CBD:tä ja 500 mg 10 ml:n pullossa. Täysspektrinen CBD tarjoaa useiden kannabinoidien ja luonnollisten yhdisteiden mahdollisia hyötyjä. Sitä on käytetty moniin hyvinvointitarkoituksiin.

Koostumus

- Hamppuöljy - Täysspektrinen CBD - Ei THC:tä - Luonnolliset apuaineet.

Käyttöohje

Laita muutama tippa kielen alle ja odota 60 sekuntia ennen nielemistä. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen käyttöä.