• Protella Whey Protein Caramel-Macchiato 1Kg.** Protella Whey Protein Caramel-Macchiato 1Kg.
  • Protella Whey Protein Caramel-Macchiato 1 kg.**
-25%

Protella Whey Protein Caramel-Macchiato 1 kg.**

SKU-koodiPR8411122605226
Karamelli-macchiato-kahvinmakuinen proteiini.
Normaalihinta €34,20 3,42 € / 100gr
Alennushinta €34,20 Normaalihinta €45,82
Säästät: -€11,62
3,42 € / 100gr
Protella Whey Protein Caramel-Macchiato 1Kg.** Protella Whey Protein Caramel-Macchiato 1Kg.
Protella Whey Protein Caramel-Macchiato 1 kg.**
Normaalihinta €34,20 3,42 € / 100gr
Alennushinta €34,20 Normaalihinta €45,82
Säästät: -€11,62
3,42 € / 100gr

 

 
Protellan Caramel-Macchiato-makuinen proteiinijauhe on täydellinen kahvin ystäville. Sekoita veteen tai maitoon, niin saat herkullisen pirtelön, jossa on ripaus karamellisoitua kahvia.

Ainesosat

Heraproteiini-isolaatti (sisältää soijalesitiiniä), kaakaojauhe, pikakahvi, aromi, makeutusaine (sukraloosi).

Käyttöohje

Sekoita veteen tai maitoon herkullisen ravintopirtelön valmistamiseksi.

Apteekkarin vinkki

Rajoita kofeiinin saantia, jos olet sille herkkä.