• Prisma Natural Cannabi Cream, 60 ml
  • Prisma Natural Cannabi Cream, 60 ml
  • Prisma Natural Cannabi Cream, 60 ml
  • Prisma Natural Cannabi Cream, 60 ml
-5%

Prisma Natural Cannabi Cream, 60 ml

SKU-koodiPR8436582881454

Cannabi cream 60 ml Prisma Natural, paikalliseen käyttöön tarkoitettu vartalovoide, joka antaa viilentävän tunteen ja imeytyy nopeasti.

Normaalihinta €16,70 27,83 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €17,58
Säästät: -€0,88
27,83 € / 100ml
Loppuunmyyty
Prisma Natural Cannabi Cream, 60 ml
Prisma Natural Cannabi Cream, 60 ml
Normaalihinta €16,70 27,83 € / 100ml
Alennushinta €16,70 Normaalihinta €17,58
Säästät: -€0,88
27,83 € / 100ml

 

 

Cannabi cream 60 ml Prisma Natural, paikalliseen käyttöön tarkoitettu vartalovoide, jolla on viilentävä vaikutus ja joka imeytyy nopeasti. Levitä tuotetta halutulle alueelle ja hiero, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Sopii hierontaan tietyille alueille. Käytä enintään kaksi kertaa päivässä.

Koostumus

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Propylene Glycol, Menthol, Annona Cherimola Fruit Extract, Cannabis Sativa Seed Oil, glycerylstearaatti SE, C12-20-happo-PEG-8-esteri, styreeni/akrylaattikopolymeeri, kannabidioli, Boswellia serrata -kumiuute, Arnica montana -kukkauute, allantoiini, 1,2-heksanidioli, kaprylyyliglykoli, Cera Alba, kapryyli-/kapriinitriglyseridi, setearyylietyyliheksanoaatti, trietanoliamiini, karbomeeri, kaliumsetyylifosfaatti, Melaleuca Alternifolia -lehtiuute, stearyylistearaatti, stearyylipalmitaatti, mikrokiteinen vaha, PEG-60-hydrattu risiiniöljy, Capsicum frutescens -hedelmäuute, akrylaatit/beheneth-25-metakrylaattikopolymeeri, setyylipalmitaatti, setyylistearaatti, BHT, natriumsitraatti, beheenihappo, steariinihappo, trideceth-50, kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti, tropoloni, arakiinihappo, fenyylipropanoli, natriumdehydroasetaatti, sitruunahappo, palmitiinihappo, natriumlauryylisulfaatti, limoneeni, linalool, geranioli.

Käyttöohjeet

Levitä tuotetta halutulle alueelle ja hiero, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Soveltuu paikalliseen hierontaan. Käytä enintään kaksi kertaa päivässä.