• Pr-Ou Clear+Oatmeal Cocoa Flavour Pancake 1Kg. Sg
  • Pr-Ou Vaalea pannukakku + kaura, kaakaon maku, 1 kg. Sg
  • Pr-Ou Vaalea pannukakku + kaura, kaakaon maku, 1 kg. Sg
-29%

Pr-Ou Vaalea pannukakku + kaura, kaakaon maku, 1 kg. Sg

SKU-koodiPR8420817710022
Kakaonmakuiset kaurapuuropannukakut, 1 kg:n pakkaus.
Normaalihinta €28,22 2,82 € / 100gr
Alennushinta €28,22 Normaalihinta €39,80
Säästät: -€11,58
2,82 € / 100gr
Pr-Ou Clear+Oatmeal Cocoa Flavour Pancake 1Kg. Sg
Pr-Ou Vaalea pannukakku + kaura, kaakaon maku, 1 kg. Sg
Normaalihinta €28,22 2,82 € / 100gr
Alennushinta €28,22 Normaalihinta €39,80
Säästät: -€11,58
2,82 € / 100gr

 

 

Ainesosat

Kaurajauho, kuivattu munanvalkuainen, kaakaojauhe, aromi, happamuudensäätöaine (sitruunahappo), makeutusaine (sukraloosi).

Käyttöohje

Kuumenna paistinpannulla tai mikroaaltouunissa, kunnes ne ovat kullanruskeita. Tarjoile hedelmien, hunajan tai muiden mieltymystesi mukaisten ainesosien kanssa.

Apteekkarin vinkki

Nämä kaakao- ja kaurajauhoiset Pr-Ou-pannukakut ovat herkullinen vaihtoehto aamiaiseksi tai välipalaksi. Ne yhdistävät proteiineja ja herkullisen suklaan maun.