• Pr-Ou Pineapple Flavoured Egg White 1,5Kg. Sg
  • Pr-Ou Munanvalkuainen, ananasmakuinen, 1,5 kg. Sg
-17%

Pr-Ou Munanvalkuainen, ananasmakuinen, 1,5 kg. Sg

SKU-koodiPR8420817706162
Ananasta maistava munanvalkuainen.
Normaalihinta €74,66 4,98 € / 100gr
Alennushinta €74,66 Normaalihinta €89,98
Säästät: -€15,32
4,98 € / 100gr
Pr-Ou Pineapple Flavoured Egg White 1,5Kg. Sg
Pr-Ou Munanvalkuainen, ananasmakuinen, 1,5 kg. Sg
Normaalihinta €74,66 4,98 € / 100gr
Alennushinta €74,66 Normaalihinta €89,98
Säästät: -€15,32
4,98 € / 100gr

 

 

Ainesosat

Pastöroitu nestemäinen munanvalkuainen, luonnollinen ananasaromi ja makeutusaineet (sukraloosi ja stevioliglykosidit).

Käyttöohje

Sekoita 50 ml Pr-Ou:ta (noin 3 valkuaista) ruokiin nauttiaksesi miellyttävästä ananaksen mausta ja proteiinilisästä.

Apteekkarin vinkki

Ananasmaustetut Pr-Ou-munavalkuaiset ovat herkullinen vaihtoehto, jolla voit tuoda trooppisen vivahteen ruokiisi ja saada korkealaatuista proteiinia.