• Plameca Protectium Echinacea 50Ml.
-1%

Plameca Protectium Echinacea 50 ml.

SKU-koodiPL8435100845701
Plameca Protectium Echinacea on kasviperäinen valmiste, joka sisältää echinacea-uutetta. Echinacea tunnetaan ominaisuuksistaan, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää ja auttavat ehkäisemään vilustumista ja flunssaa. Tuotetta on saatavana 50 ml:n pakkauksessa, ja sitä voidaan käyttää ravintolisänä immuunijärjestelmän terveyden ylläpitämiseksi.
Normaalihinta €14,80 29,6 € / 100ml
Alennushinta €14,80 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€0,15
29,6 € / 100ml
Loppuunmyyty
Plameca Protectium Echinacea 50Ml.
Plameca Protectium Echinacea 50 ml.
Normaalihinta €14,80 29,6 € / 100ml
Alennushinta €14,80 Normaalihinta €14,95
Säästät: -€0,15
29,6 € / 100ml