• Plameca Herbs Pec Bag 75Gr.
-26%

Plameca Herbs Pec Bag 75Gr.

SKU-koodiPL8435100898745

Plameca Hierbas Pec Bolsa 75Gr is a herbal product that comes in a 75 gram bag. However, no additional information is provided on the specific herbs contained in this product.

Normaalihinta €3,16 4,21 € / 100gr
Alennushinta €3,16 Normaalihinta €4,27
Säästät: -€1,11
4,21 € / 100gr
Loppuunmyyty
Plameca Herbs Pec Bag 75Gr.
Plameca Herbs Pec Bag 75Gr.
Normaalihinta €3,16 4,21 € / 100gr
Alennushinta €3,16 Normaalihinta €4,27
Säästät: -€1,11
4,21 € / 100gr

 

 
Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me