• Pirinherbsan Quirobase 1Kg.
-20%

Pirinherbsan Quirobase 1 kg.

SKU-koodiPI8436028320288
Pirinherbsan Quirobase on 1 kg:n pakkauksessa myytävä tuote. Se on yrttivalmiste, joka on kehitetty tuomaan helpotusta ja rentoutusta lihaksiin ja niveliin. Sen luonnolliset ainesosat auttavat vähentämään tulehdusta ja kipua sekä edistävät hyvinvointia ja mukavuutta. Se sopii erinomaisesti henkilöille, jotka haluavat lievittää lihas- ja nivelvaivoja luonnollisella tavalla.
Normaalihinta €41,33 4,13 € / 100gr
Alennushinta €41,33 Normaalihinta €51,63
Säästät: -€10,30
4,13 € / 100gr
Loppuunmyyty
Pirinherbsan Quirobase 1Kg.
Pirinherbsan Quirobase 1 kg.
Normaalihinta €41,33 4,13 € / 100gr
Alennushinta €41,33 Normaalihinta €51,63
Säästät: -€10,30
4,13 € / 100gr

 

 
Pirinherbsan Quirobase on 1 kg:n pakkauksessa myytävä tuote. Se on luonnon yrttiseos, jota käytetään lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen. Sen ainutlaatuinen koostumus yhdistää ainesosia kuten piparminttua, eukalyptusta ja kamferia, jotka antavat iholle rauhoittavan ja virkistävän vaikutuksen. Tämä tuote sopii erinomaisesti terapeuttisiin hierontoihin, ja sitä suositellaan levitettäväksi kipualueille jännitysten lievittämiseksi ja verenkierron parantamiseksi. Säännöllinen käyttö voi auttaa vähentämään tulehdusta ja edistää kehon hyvinvointia.

Käyttöohjeet

Pirinherbsan Quirobase 1 kg:n käyttöohjeet ovat seuraavat: levitä sopiva määrä tuotetta kipeälle alueelle ja hiero kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Suositellaan käytettäväksi kahdesti päivässä, mieluiten aamulla ja illalla. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja kääntyä terveydenhuollon ammattilaisen puoleen, jos oireet jatkuvat.

Ainesosat

Makeat mantelit, kehäkukka, kamomilla ja laventeli.