• Pirinherbsan Med Epitellium 50Ml.
-15%

Pirinherbsan Med Epitellium 50 ml.

SKU-koodiPI8436028320318
Pirinherbsan Med Epitellium on 50 ml:n tuote, joka auttaa ihoa uudistumaan ja suojaa sitä. Sen erityinen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka edistävät haavojen paranemista ja lievittävät ihoärsytyksiä. Sopii erinomaisesti haavojen, lievien palovammojen ja hyönteisten pistoihin.
Normaalihinta €11,95 23,9 € / 100ml
Alennushinta €11,95 Normaalihinta €14,12
Säästät: -€2,17
23,9 € / 100ml
Loppuunmyyty
Pirinherbsan Med Epitellium 50Ml.
Pirinherbsan Med Epitellium 50 ml.
Normaalihinta €11,95 23,9 € / 100ml
Alennushinta €11,95 Normaalihinta €14,12
Säästät: -€2,17
23,9 € / 100ml

 

 
Pirinherbsan Med Epitellium on 50 ml:n tuote, jota käytetään ihon hoitoon ja uudistumiseen. Sen koostumus sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat parantamaan ihon ulkonäköä ja edistävät haavojen, palovammojen ja haavaumien paranemista. Sitä voidaan käyttää myös ihon ärsytyksestä johtuvan kutinan ja punoituksen lievittämiseen. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja kysyä neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen tuotteen käyttöä.

Käyttöohjeet

Pirinherbsan Med Epitellium 50 ml:n käyttöohje on seuraava: levitä pieni määrä tuotetta puhtaalle ja kuivalle iholle ja hiero sitä kevyesti, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Suositellaan käytettäväksi kahdesti päivässä, aamulla ja illalla.