• Pirinherbsan Konzyrop Ton Astenia 125Ml.
-10%

Pirinherbsan Konzyrop Ton Astenia 125 ml.

SKU-koodiPI1930026000007
Pirinherbsan Konzyrop Ton Astenia on 125 ml:n tuote, jota käytetään astenian hoitoon. Astenia on tila, jolle on ominaista energianpuute ja yleinen heikkous. Tämä yrttitonic auttaa torjumaan astenian oireita antamalla keholle energiaa ja elinvoimaa. Se on luonnollinen tuote, jota voi käyttää turvallisesti mielialan ja fyysisen kestävyyden parantamiseksi.
Normaalihinta €22,49 17,99 € / 100ml
Alennushinta €22,49 Normaalihinta €24,99
Säästät: -€2,50
17,99 € / 100ml
Loppuunmyyty
Pirinherbsan Konzyrop Ton Astenia 125Ml.
Pirinherbsan Konzyrop Ton Astenia 125 ml.
Normaalihinta €22,49 17,99 € / 100ml
Alennushinta €22,49 Normaalihinta €24,99
Säästät: -€2,50
17,99 € / 100ml

 

 
Pirinherbsan Konzyrop Ton Astenia on 125 ml:n siirappimuotoinen yrttivalmiste. Se on tarkoitettu astenian, eli heikkouden ja voimattomuuden tunteen, hoitoon. Tämä siirappi sisältää luonnon yrttien yhdistelmää, joka auttaa vahvistamaan kehoa ja lisäämään elinvoimaa. Sitä käytetään ravintolisänä fyysisen ja henkisen suorituskyvyn parantamiseksi, erityisesti väsymyksen, stressin tai toipumisvaiheen aikana. On tärkeää noudattaa käyttöohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.

Käyttöohjeet

Pirinherbsan Konzyrop Ton Astenia 125 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml (yksi ruokalusikallinen) kolme kertaa päivässä, mieluiten ennen ateriaa. Sen voi ottaa suoraan tai laimennettuna veteen. On tärkeää ravistaa pulloa hyvin ennen käyttöä.

Ainesosat

Kuningatarhyytelö, ginseng ja valkoorapuu.