• Pinisan Stonebreaker , 50 g
-12%

Pinisan Rompepiedra, 50 g

SKU-koodiPI8435001006140
Luonnollinen yrtti, jota käytetään perinteisesti virtsateiden hoitoon.
Normaalihinta €2,59 5,18 € / 100gr
Alennushinta €2,59 Normaalihinta €2,93
Säästät: -€0,34
5,18 € / 100gr
Loppuunmyyty
Pinisan Stonebreaker , 50 g
Pinisan Rompepiedra, 50 g
Normaalihinta €2,59 5,18 € / 100gr
Alennushinta €2,59 Normaalihinta €2,93
Säästät: -€0,34
5,18 € / 100gr

 

 

Mikä on Pinisan Rompepiedra, 50 g

Luonnollinen yrtti, jota käytetään perinteisesti virtsateiden hoitoon.

Ainesosat ja pakkaus

Pakkaus sisältää 50 g.

Varoitukset

Älä ylitä pakkauksessa ilmoitettua päivittäistä annosta. Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta, jos käytät lääkkeitä, olet raskaana, imetät tai sinulla on jokin sairaus.