• Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Valerian 50Ml.
-10%

Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Valeriana 50 ml.

SKU-koodiPH8413568020427
PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO VALERIANA 50 ml on orgaanisesta valeriaanasta valmistettu tuote. Valerian on tunnettu rentouttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan, joten tämä tuote voi olla hyödyllinen stressin lievittämisessä ja syvän unen edistämisessä. Tuote on saatavana 50 ml:n pakkauksessa, joten se on kätevä ottaa mukaan minne tahansa.
Normaalihinta €11,01 22,02 € / 100ml
Alennushinta €11,01 Normaalihinta €12,23
Säästät: -€1,22
22,02 € / 100ml
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Valerian 50Ml.
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Valeriana 50 ml.
Normaalihinta €11,01 22,02 € / 100ml
Alennushinta €11,01 Normaalihinta €12,23
Säästät: -€1,22
22,02 € / 100ml

 

 

PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO VALERIANA 50 ml on valeriaanasta valmistettu tuote; valeriaana on kasvi, joka tunnetaan rentouttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään perinteisesti unihäiriöiden, kuten unettomuuden, hoitoon sekä ahdistuksen ja stressin lievittämiseen. Valerian voi myös auttaa rauhoittamaan hermoja ja edistämään lihasten rentoutumista. Tuote toimitetaan 50 ml:n pullossa, ja on suositeltavaa noudattaa valmistajan antamia käyttöohjeita.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Apteekkarin neuvo

Tämä tuote, PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO VALERIANA 50 ml, on valeriaanasta valmistettu luonnollinen ravintolisä. Valeriaanaa on perinteisesti käytetty rentoutumisen edistämiseen ja stressin lievittämiseen. Jos olet kiinnostunut tämän tuotteen käytöstä, suosittelen, että otat yhteyttä apteekkiin tai terveydenhuollon ammattilaiseen saadaksesi lisätietoja sopivasta annostuksesta ja mahdollisista yhteisvaikutuksista muiden käyttämiesi lääkkeiden kanssa.