• Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Sage 50Ml.
-30%

Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Salvia 50 ml.

SKU-koodiPH8413568005714
PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO SALVIA 50 ml on orgaanisesta salvia-yrttistä valmistettu tuote. Salvia tunnetaan lääketieteellisistä ominaisuuksistaan, ja sitä käytetään perinteisesti vaihdevuosien oireiden, kuten kuumien aaltojen ja mielialan vaihteluiden, lievittämiseen. Tämä tuote on valmistettu luonnollisista ainesosista, ja se voi edistää hormonitasapainoa ja yleistä hyvinvointia.
Normaalihinta €13,20 26,4 € / 100ml
Alennushinta €13,20 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€5,70
26,4 € / 100ml
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Sage 50Ml.
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Salvia 50 ml.
Normaalihinta €13,20 26,4 € / 100ml
Alennushinta €13,20 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€5,70
26,4 € / 100ml

 

 

PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO SALVIA 50 ml on salvia-pohjainen tuote; salvia on kasvi, joka tunnetaan lääkinnällisistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään erilaisten terveysongelmien hoitoon, kuten ikenien tulehdukseen, liialliseen hikoiluun ja ruoansulatusongelmiin. Sitä käytetään myös luonnollisena lääkkeenä vaihdevuosien oireiden lievittämiseen ja hormonitasojen säätelyyn. Tuote on saatavana 50 ml:n pullossa, ja sitä voidaan käyttää sekä ulkoisesti että sisäisesti valmistajan ohjeiden mukaisesti.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Apteekkarin neuvo

Tämä tuote, PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO SALVIA 50 ml, on salvia-uute, jota käytetään yleisesti vaihdevuosien oireiden, kuten kuumien aaltojen ja yöhikoilun, lievittämiseen. On suositeltavaa noudattaa valmistajan antamia annostusohjeita ja kysyä neuvoa apteekista tai lääkäriltä ennen tuotteen käytön aloittamista. On myös tärkeää huomioida, että kasviperäiset tuotteet voivat olla vuorovaikutuksessa muiden lääkkeiden kanssa, joten on tärkeää kertoa lääkärille kaikista muista käyttämistäsi lääkkeistä.