• Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Passionflower 50Ml.
-35%

Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Pasiflora 50 ml.

SKU-koodiPH8413568020434
PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO PASIFLORA 50 ml on pasiflora-pohjainen tuote; pasiflora on kasvi, joka tunnetaan rentouttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Tämä 50 ml:n pakkaus sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat lievittää stressiä ja ahdistusta luonnollisella tavalla. Passiflora voi myös auttaa parantamaan unen laatua ja edistämään lihasten rentoutumista.
Normaalihinta €11,40 22,8 € / 100ml
Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,47
Säästät: -€6,07
22,8 € / 100ml
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Passionflower 50Ml.
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Pasiflora 50 ml.
Normaalihinta €11,40 22,8 € / 100ml
Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,47
Säästät: -€6,07
22,8 € / 100ml

 

 

PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO PASIFLORA 50 ml on pasiflora-kasviin perustuva tuote; pasiflora tunnetaan rentouttavista ja rauhoittavista ominaisuuksistaan. Sitä käytetään stressin, ahdistuksen ja unihäiriöiden lievittämiseen. Passiflora auttaa rauhoittamaan mieltä ja edistämään syvää unta. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka etsivät luonnollista ratkaisua henkisen hyvinvoinnin parantamiseen ja rentoutumisen edistämiseen.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Apteekkarin neuvo

Tämä tuote, PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO PASIFLORA 50 ml, on pasifloraan perustuva ravintolisä. Passifloraa on perinteisesti käytetty hermojen rauhoittamiseen ja rentoutumisen edistämiseen. Jos olet kiinnostunut tämän tuotteen käytöstä, suosittelen, että otat yhteyttä apteekkiin tai terveydenhuollon ammattilaiseen saadaksesi lisätietoja sopivasta annostuksesta ja mahdollisista yhteisvaikutuksista muiden käyttämiesi lääkkeiden kanssa.