• Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Harpagofito 50Ml.
-14%

Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Harpagofito 50 ml.

SKU-koodiPH8413568005264
PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO HARPAGOFITO 50 ml on harpagofitoon perustuva tuote; harpagofito on kasvi, joka tunnetaan tulehdusta ja kipua lievittävistä ominaisuuksistaan. Tämä tuote on valmistettu luonnonmukaisesti, ja se toimitetaan 50 ml:n pullossa. Se sopii erinomaisesti lihas- ja nivelkipujen lievittämiseen luonnollisella tavalla.
Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,49
Säästät: -€1,89
23,2 € / 100ml
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Harpagofito 50Ml.
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Harpagofito 50 ml.
Normaalihinta €11,60 23,2 € / 100ml
Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,49
Säästät: -€1,89
23,2 € / 100ml

 

 

Phyto-Bipole Bio Harpagofito on kasviperäinen valmiste, joka sisältää harpagofyton uutetta – kasvia, joka tunnetaan tulehdusta ja kipua lievittävistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään perinteisesti kivun ja tulehduksen lievittämiseen sairauksissa, kuten niveltulehduksessa, nivelrikossa ja lihaskivuissa. Tuote on saatavana 50 ml:n nestemäisenä, ja sitä suositellaan käytettäväksi valmistajan ohjeiden mukaisesti.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Apteekkarin neuvo

Tämä tuote, Phyto-Bipole Bio Harpagofito, on kasviperäinen ravintolisä, jota käytetään yleisesti nivelkipujen ja -tulehdusten lievittämiseen. Jos harkitset tämän tuotteen käyttöä, suosittelen, että otat yhteyttä apteekkiin tai lääkäriin ennen käytön aloittamista. He voivat antaa sinulle tarkat ohjeet tuotteen käytöstä, mahdollisista sivuvaikutuksista ja siitä, sopiiko tuote juuri sinun tilanteeseesi. On myös tärkeää muistaa, että kasviperäisiä ravintolisiä ei säännellä samalla tavalla kuin reseptilääkkeitä, joten on tärkeää ottaa huomioon mahdolliset yhteisvaikutukset muiden käyttämiesi lääkkeiden kanssa.