• Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Echinacea 50Ml.
-41%

Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Echinacea 50 ml.

SKU-koodiPH8413568020441
PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO ECHINACEA 50 ml on tuote, jonka pohjana on echinacea, lääkekäyttöön tunnettu kasvi. Tämä korkealaatuinen luomukoostumus on kehitetty vahvistamaan immuunijärjestelmää ja auttamaan ehkäisemään vilustumista ja flunssaa. Vain 50 ml:n pakkaus on helppo ottaa mukaan ja käyttää tarvittaessa.
Normaalihinta €11,10 22,2 € / 100ml
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€7,80
22,2 € / 100ml
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Echinacea 50Ml.
Phytobiopole Phyto-Bipole Bio Echinacea 50 ml.
Normaalihinta €11,10 22,2 € / 100ml
Alennushinta €11,10 Normaalihinta €18,90
Säästät: -€7,80
22,2 € / 100ml

 

 

PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO ECHINACEA 50 ml on echinaceasta valmistettu tuote; echinacea on kasvi, joka tunnetaan lääkinnällisistä ominaisuuksistaan. Sitä käytetään immuunijärjestelmän vahvistamiseen sekä vilustumisen ja flunssan ehkäisyyn. Sitä käytetään myös hoitona hengitystieinfektioiden oireiden lievittämiseen ja yleisen terveyden parantamiseen. Tuote on valmistettu luonnonmukaisesti, ja se toimitetaan 50 ml:n pullossa.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Apteekkarin neuvo

Tämä tuote, PHYTOBIOPOLE PHYTO-BIPOLE BIO ECHINACEA 50 ml, on echinacea-pohjainen ravintolisä. Echinacea-uutea käytetään yleisesti immuunijärjestelmän vahvistamiseen sekä vilustumisen ja flunssan ehkäisyyn. Jos olet kiinnostunut tämän tuotteen käytöstä, suosittelen, että otat yhteyttä apteekkiin saadaksesi lisätietoja sopivasta annostuksesta ja mahdollisista yhteisvaikutuksista muiden käyttämiesi lääkkeiden kanssa.