• Physiorelax Forte Plus Roll-On, 75 ml.
  • Physiorelax Forte Plus Roll-On, 75 ml.
-45%

Physiorelax Forte Plus Roll-On, 75 ml.

SKU-koodiPH8437010673863

Hierontarullatuote lihasten ja nivelten nopeaan helpotukseen, helppo ja suora käyttö.

Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
Alennushinta €8,50 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€6,93
11,33 € / 100ml
Physiorelax Forte Plus Roll-On, 75 ml.
Physiorelax Forte Plus Roll-On, 75 ml.
Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
Alennushinta €8,50 Normaalihinta €15,43
Säästät: -€6,93
11,33 € / 100ml

 

 

Luonnollisista ainesosista valmistettu hierontarullatuote. Rullamuotoinen tuote on erittäin nopea ja kätevä käyttää sekä helppo kuljettaa mukana

Koostumus

Arnika, Harpagophytum, Hypericum, Calendula, Mentha Piperita

Käyttöohje

Vieritä roll-on-palloa suoraan ihon alueelle, johon haluat levittää tuotetta. Käytä 3 kertaa päivässä tarpeen mukaan.

Apteekkarin neuvo

VAIN ULKOISEEN KÄYTTÖÖN. Vältä kosketusta silmiin, limakalvoihin tai haavoihin. Älä levitä ärtyneelle tai vaurioituneelle iholle. Lopeta käyttö, jos iho ärtyy. Raskauden ja imetyksen aikana ota yhteyttä lääkäriin. Käytä vain ohjeiden mukaisesti. PIDÄ POISSA LASTEN ULOTTUVILTA. Suojaa auringonvalolta. Yliherkkyys tai allergia jollekin tuotteen ainesosalle.