• Paracelsia Paracelsia 28 Rehucal 50Ml.
-26%

Paracelsia Paracelsia 28 Rehucal 50 ml.

SKU-koodiPA8436007800282
Rehucal Paracelsia Paracelsia 28 on tonikki, joka edistää maksan terveyttä ja toimintaa.
Normaalihinta €45,00 90,0 € / 100ml
Alennushinta €45,00 Normaalihinta €60,99
Säästät: -€15,99
90,0 € / 100ml
Paracelsia Paracelsia 28 Rehucal 50Ml.
Paracelsia Paracelsia 28 Rehucal 50 ml.
Normaalihinta €45,00 90,0 € / 100ml
Alennushinta €45,00 Normaalihinta €60,99
Säästät: -€15,99
90,0 € / 100ml

 

 
Rehucal Paracelsia Paracelsia 28 on eliksiiri, joka edistää maksan terveyttä ja toimintaa.

Koostumus

Sisältää luonnollisia ainesosia, jotka tukevat maksan toimintaa ja parantavat maksan terveyttä.