• Paracelsia Paracelsia 27 Tonovar 50Ml.
-24%

Paracelsia Paracelsia 27 Tonovar 50 ml.

SKU-koodiPA8436007800275
Tonovar Paracelsia Paracelsia 27 on elinvoimaa ja energiaa lisäävä tonic.
Normaalihinta €46,20 92,4 € / 100ml
Alennushinta €46,20 Normaalihinta €60,99
Säästät: -€14,79
92,4 € / 100ml
Paracelsia Paracelsia 27 Tonovar 50Ml.
Paracelsia Paracelsia 27 Tonovar 50 ml.
Normaalihinta €46,20 92,4 € / 100ml
Alennushinta €46,20 Normaalihinta €60,99
Säästät: -€14,79
92,4 € / 100ml

 

 
Tonovar Paracelsia Paracelsia 27 on elinvoimaa ja energiaa lisäävä tonic.

Koostumus

Sisältää luonnollisia ainesosia, jotka lisäävät energiaa ja torjuvat väsymystä.