• Oxxy Nails 10Ml.
-5%

Oxxy Nails 10 ml.

SKU-koodiOX5600229712569
Kynsien hoito. 10 ml:n pullo.
Normaalihinta €20,72 207,2 € / 100ml
Alennushinta €20,72 Normaalihinta €21,81
Säästät: -€1,09
207,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Oxxy Nails 10Ml.
Oxxy Nails 10 ml.
Normaalihinta €20,72 207,2 € / 100ml
Alennushinta €20,72 Normaalihinta €21,81
Säästät: -€1,09
207,2 € / 100ml

 

 
Oxxy Oxxy Nails on kynsien hoitoaine, joka toimitetaan 10 ml:n pullossa. Levitä hoitoainetta kynsiin ohjeiden mukaisesti parantaaksesi kynsiesi terveyttä ja ulkonäköä. Tuotteen erityiset ainesosat on valittu vahvistamaan ja kaunistamaan kynsiä. Anna kynsillesi ansaitsemansa hoito Oxxy Oxxy Nails -tuotteella.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Käyttöohje

Levitä kynsille ohjeiden mukaisesti.