• Oxxy Gastro 250Ml.
-5%

Oxxy Gastro 250 ml.

SKU-koodiOX5600229712323
Ratkaisu ruoansulatuskanavan ongelmiin. 250 ml:n pullo.
Normaalihinta €32,95 13,18 € / 100ml
Alennushinta €32,95 Normaalihinta €34,68
Säästät: -€1,73
13,18 € / 100ml
Loppuunmyyty
Oxxy Gastro 250Ml.
Oxxy Gastro 250 ml.
Normaalihinta €32,95 13,18 € / 100ml
Alennushinta €32,95 Normaalihinta €34,68
Säästät: -€1,73
13,18 € / 100ml

 

 
Oxxy Oxxy Gastro on 250 ml:n liuos, joka on tarkoitettu ruoansulatuskanavan ongelmiin. Pakkauksessa olevien ohjeiden mukaisesti voit lievittää ruoansulatuskanavan vaivoja ja edistää ruoansulatusjärjestelmän terveyttä. Tuotteen erityiset ainesosat toimivat yhdessä tuodakseen sinulle helpotusta. Luota Oxxy Oxxy Gastroon ruoansulatuskanavan hyvinvoinnin hoidossa.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Käyttöohje

Käytä pakkauksessa olevien ohjeiden mukaisesti.