• Ownat Classic Canine Adult Light 12 kg

Ownat Classic Canine Adult Light 12 kg

SKU-koodiOW8429037014736
OWNAT CLASSIC CANINE ADULT LIGHT 12 kg
Normaalihinta €32,49 0,27 € / 100gr
Alennushinta €32,49 Normaalihinta €32,49
Säästät: -€0,00
0,27 € / 100gr
Loppuunmyyty
Ownat Classic Canine Adult Light 12 kg
Ownat Classic Canine Adult Light 12 kg
Normaalihinta €32,49 0,27 € / 100gr
Alennushinta €32,49 Normaalihinta €32,49
Säästät: -€0,00
0,27 € / 100gr

 

 
Koiranruoka, joka on erityisesti kehitetty ylipainoisille koirille ja jonka rasvapitoisuus on alhainen kalorimäärän vähentämiseksi. Ravitsemuksellisesti tämä tasapainotetaan korkealla proteiinipitoisuudella, joka varmistaa koiran lihasmassan asianmukaisen ylläpidon.

Koostumus

Liha 35 % (kuivattu liha 25 %, tuore kana* 10 % ennen ekstrudoimista), täysjyvävehnä* (21 %), täysjyvämaissi* (10 %), täysjyväohra* (9 %), täysjyväriisi* (7 %), vehnänleseet* (6 %), karob* (2 %), kokonaiset herneet* (2 %), kananrasva, omena* (1 %), lohiöljy, pellavansiemenet* (1 %), juurikasmassa, hydrolysoitu kananproteiini, frukto- ja manno-oligosakkaridit, panimohiiva* (0,5 %), mausteyrtit 0,02 % (fenkoli*, echinacea*, timjami*), yucca schidigera.*LUONNOLLISET AINESOSAT