• Ownat Classic Canine Adult Energy 12 kg

Ownat Classic Canine Adult Energy 12 kg

SKU-koodiOW8429037014712
OWNAT CLASSIC CANINE ADULT ENERGY 12 kg
Normaalihinta €36,68 0,31 € / 100gr
Alennushinta €36,68 Normaalihinta €36,68
Säästät: -€0,00
0,31 € / 100gr
Loppuunmyyty
Ownat Classic Canine Adult Energy 12 kg
Ownat Classic Canine Adult Energy 12 kg
Normaalihinta €36,68 0,31 € / 100gr
Alennushinta €36,68 Normaalihinta €36,68
Säästät: -€0,00
0,31 € / 100gr

 

 
Ruoka fyysisesti erittäin aktiivisille aikuisille koirille, työ- ja urheilukoirille. Runsaasti rasvaa, joka toimii tiivistettynä, tasapainoisena ja helposti imeytyvänä energianlähteenä; sen korkea proteiinipitoisuus varmistaa lihasten kunnon ylläpitämisen ja estää fyysisen rasituksen aiheuttaman lihasmassan menetyksen.

Koostumus

Liha 40 % (kuivattu liha 30 %, tuore kana* 10 % ennen ekstrudoinnia), täysjyvävehnä* (12 %), kananrasva, täysjyväriisi* (8 %), täysjyväohra* (8 %), täysjyvämaissi* (8 %), kokonaiset herneet* (4 %), vehnäleseet* (3 %), karjapähkinä* (2 %), omena* (1 %), lohiöljy, pellavansiemenet* (1 %), punajuurimassa, frukto- ja mannooligosakkaridit, panimohiiva* (0,5 %), mausteyrtit 0,02 % (fenkoli*, echinacea*, timjami*), yucca schidigera.*LUONNOLLISET AINESOSAT