• Ownat Classic Canine Adult Complet 12 kg

Ownat Classic Canine Adult Complet 12 kg

SKU-koodiOW8429037014682
OWNAT CLASSIC CANINE ADULT COMPLET 12 kg
Normaalihinta €32,43 0,27 € / 100gr
Alennushinta €32,43 Normaalihinta €32,43
Säästät: -€0,00
0,27 € / 100gr
Loppuunmyyty
Ownat Classic Canine Adult Complet 12 kg
Ownat Classic Canine Adult Complet 12 kg
Normaalihinta €32,43 0,27 € / 100gr
Alennushinta €32,43 Normaalihinta €32,43
Säästät: -€0,00
0,27 € / 100gr

 

 
Täydellinen ja tasapainoinen koiranruoka, jonka erinomainen maku johtuu tuoreen lihan käytöstä. Suunniteltu täyttämään kaikkien normaalisti liikkuvien aikuisten koirien ravitsemustarpeet rodusta ja koosta riippumatta.

Koostumus

Liha 32 % (kuivattu liha 22 %, tuore kana* 10 %), täysjyvävehnä* (18 %), kananrasva, täysjyvämaissi* (9 %), täysjyväohra* (8 %), kokonaiset herneet* (5 %), vehnäleseet* (5 %), täysjyväriisi* (5 %), karob* (2 %), tuore omena* (1 %), lohiöljy, pellavansiemenet* (1 %), punajuurimassa, frukto- ja mannaanioligosakkaridit, panimohiiva* (0,5 %), yrtit 0,02 % (fenkoli*, echinacea*, timjami*), Yucca schidigera. *LUONNOLLISIA AINESOSIA.