• Orijen Canine Tundra  11,4 kg

Orijen Canine Tundra 11,4 kg

SKU-koodiOR64992185121
ORIJEN CANINE TUNDRA 11,4 kg on aikuisten koirien premium-luokan kuivaruoka, joka on valmistettu erilaisista riistalihoista ja kalasta ravintorikkaan ja biologisesti sopivan ruokavalion takaamiseksi.
Normaalihinta €137,49 1,21 € / 100gr
Alennushinta €137,49 Normaalihinta €137,49
Säästät: -€0,00
1,21 € / 100gr
Orijen Canine Tundra  11,4 kg
Orijen Canine Tundra 11,4 kg
Normaalihinta €137,49 1,21 € / 100gr
Alennushinta €137,49 Normaalihinta €137,49
Säästät: -€0,00
1,21 € / 100gr

 

 
ORIJEN CANINE TUNDRA 11,4 KG on korkealaatuinen ruokavalio, joka on suunniteltu tarjoamaan aikuisille koirille täysipainoista ravintoa runsaan riistalihan, kuten peuran, biisonin, vuohen ja villisian, sekä kalan ja muiden eläinproteiinien yhdistelmän avulla. Sen koostumus noudattaa WholePrey-konseptia, jossa käytetään lihaa, sisäelimiä ja rustoa välttämättömien ravintoaineiden luonnolliseksi lähteeksi. Korkea proteiinipitoisuus auttaa ylläpitämään lihasmassaa ja optimaalista fyysistä kuntoa. Ruoka sisältää hedelmiä, vihanneksia ja kasviperäisiä ainesosia, jotka tarjoavat vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja immuunijärjestelmän tukemiseksi. Alhainen hiilihydraattipitoisuus ja viljattomuus edistävät terveellistä ruoansulatusta ja vakaata energiatasoa. Lisäksi se sisältää omega-3- ja omega-6-rasvahappoja, jotka auttavat ylläpitämään tervettä ihoa ja kiiltävää turkkia. Tuote on tasapainoinen vaihtoehto, joka ei sisällä keinotekoisia lisäaineita.