• Oradent Gel Foramen Junior 50Ml.
-11%

Oradent Gel Foramen Junior 50 ml.

SKU-koodiOR8414600131217
50 ml:n Oradent Foramen Junior -hammasgeeli on tarkoitettu lasten hampaiden hoitoon. Se auttaa ehkäisemään hampaiden reikiintymistä ja vahvistamaan hampaita. Käyttöohje: Harjaa hampaat pienellä määrällä geeliä.
Normaalihinta €3,10 6,2 € / 100ml
Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,47
Säästät: -€0,37
6,2 € / 100ml
Loppuunmyyty
Oradent Gel Foramen Junior 50Ml.
Oradent Gel Foramen Junior 50 ml.
Normaalihinta €3,10 6,2 € / 100ml
Alennushinta €3,10 Normaalihinta €3,47
Säästät: -€0,37
6,2 € / 100ml

 

 
50 ml:n Oradent Foramen Junior -hammasgeeli on tarkoitettu lasten hampaiden hoitoon. Se auttaa ehkäisemään hampaiden reikiintymistä ja vahvistaa hampaita fluoria, ksylitolia ja muita hyödyllisiä ainesosia sisältävällä koostumuksellaan. Harjaa hampaat pienellä määrällä geeliä ohjeiden mukaisesti.

Koostumus

Fluori, ksylitoli, vesi ja muut ainesosat.