• Nyx Suede Matte Lp Lnr – Los Angeles, 1 g
  • Nyx Suede Matte Lp Lnr – Los Angeles, 1 g
  • Nyx Suede Matte Lp Lnr – Los Angeles, 1 g
  • Nyx Suede Matte Lp Lnr – Los Angeles, 1 g
-7%
Nyx

Nyx Suede Matte Lp Lnr – Los Angeles, 1 g

SKU-koodiNY800897064402
SUEDE MATTE LP LNR – LOS ANGELES
Normaalihinta €4,20 420,0 € / 100gr
Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,50
Säästät: -€0,30
420,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Nyx Suede Matte Lp Lnr – Los Angeles, 1 g
Nyx Suede Matte Lp Lnr – Los Angeles, 1 g
Normaalihinta €4,20 420,0 € / 100gr
Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,50
Säästät: -€0,30
420,0 € / 100gr

 

 
Huulikynä, joka luo täydellisen pohjan suosikkihuulipunan levittämiselle 

Koostumus

G2019787 - AINESOSAT: HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES • HYDROGENATED VEGETABLE OIL • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • POLYETHYLENE • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • SYNTEETTINEN VAHAT • KALSIUMSTEARAATTI • DIKALSIUMFOSFAATTI • SORBITANTRISTEARAATTI • TINOKSIDI • AQUA / WATER / EAU • LESITIINI • BARIUMSULFAATTI • ALUMIINIOKSIDI • ALUMIINIHYDROKSIDI • SITRUUNAHAPPO • TOKOFEROLI • ASKORBYYLIPALMITAATTI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 15985 / YELLOW 6 LAKE • CI 45380 / RED 22 LAKE • CI 45410 / RED 28 LAKE • CI 73360 / RED 30 LAKE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77742 / MANGANESIVIOLETTI • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA • CI 15850 / PUNAINEN 6 • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • CI 42090 / SININEN 1 LAKE]. (F.I.L. D248527/2).

Käyttöohjeet

Levitä pohjustusvoide ja rajauskynä ja täytä huulet tuotteella

Ainesosat

G2019787 - AINESOSAT: HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES • HYDROGENATED VEGETABLE OIL • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • POLYETHYLENE • MIKROKRISTALLINEN VAHAT / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • SYNTEETTINEN VAHAT • KALSIUMSTEARAATTI • DIKALSIUMFOSFAATTI • SORBITANTRISTEARAATTI • TINAOKSIDI • AQUA / WATER / EAU • LESITIINI • BARIUMSULFAATTI • ALUMIINIOKSIDI • ALUMIINIHYDROKSIDI • SITRUUNAHAPPO • TOKOFEROLI • ASKORBYYLIPALMITAATTI ? [+/- VOI SISÄLTÄÄ: CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 15985 / YELLOW 6 LAKE • CI 45380 / RED 22 LAKE • CI 45410 / RED 28 LAKE • CI 73360 / RED 30 LAKE • CI 77491, CI 77492, CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77742 / MANGANESIVIOLETTI • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • MIKA • CI 15850 / PUNAINEN 6 • CI 19140 / KELTAINEN 5 LAKE • CI 42090 / SININEN 1 LAKE]. (F.I.L. D248527/2).