• Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
  • Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
-8%
Nyx

Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g

SKU-koodiNY800897114992
NYX Professional Makeup Jumbo Eye Pencil - Musta
Normaalihinta €7,30 146,0 € / 100gr
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,95
Säästät: -€0,65
146,0 € / 100gr
Loppuunmyyty
Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
Nyx Jumbo Eye Pencil - Black Bean, 5 g
Normaalihinta €7,30 146,0 € / 100gr
Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,95
Säästät: -€0,65
146,0 € / 100gr

 

 
Jumbo Eye Pencil -silmäkynämme on silmänrajauskynä, jota voi käyttää myös luomivärinä. Erittäin kermainen koostumuksensa ansiosta se liukuu vaivattomasti. Saatavilla on laaja valikoima värejä. Voit teroittaa sen paksuille kynille tarkoitetulla teroittimella.

Koostumus

2050180 - AINESOSAT: CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • ISONONYYLI-ISONONANOAATTI • OKTYYLIDODEKANOLI • ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • ISOSTEARYYLI-ISOSTEARAATTI • CANDELILLA-VAHAA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • MICA • CERA MICROCRISTALLINA / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • CERA MICROCRISTALLINA / HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX • CERA ALBA / BEESWAX / CIRE DABEILLE • COPERNICIA CERIFERA -VAHAA / CARNAUBA-VAHAA / CIRE DE CARNAUBA • POLYETYLEENI • TOKOFERYYLIASETAATTI • KAPRYLYLIGLYKOLI • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAMAATTI • FENOKSYETANOLI (F.I.L. D270940/1).

Käyttöohjeet

Levitä sitä pohjaksi näyttävälle silmämeikille tai rajaa silmäluomea tuodaksesi ripauksen väriä.

Ainesosat

2050180 - AINESOSAT: CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • ISONONYYLI-ISONONANOAATTI • OKTYYLIDODEKANOLI • ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • ISOSTEARYYLISOSTEARAATTI • CANDELILLA-VAHAA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • MICA • CERA MICROCRISTALLINA / MICROCRYSTALLINE WAX / CIRE MICROCRISTALLINE • CERA MICROCRISTALLINA / HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX • CERA ALBA / BEESWAX / CIRE D'ABEILLE • COPERNICIA CERIFERA -VAHAT / CARNAUBA-VAHAT / CIRE DE CARNAUBA • POLYETYLEENI • TOKOFERYYLIASETAATTI • KAPRYLYLIGLYKOL • PENTAERYTRITYYLITETRA-DI-T-BUTYYLIHYDROKSYHYDROKINNAMAATTI • FENOKSYETANOLI (F.I.L. D270940/1).