-8%
    Nyx

    Nyx Fat Oil Slick Click Thats Major huulivoide, 2 g

    SKU-koodiNY800897250058
    NYX Professional Makeup FAT OIL SLICK Huulivoidepuikko CLICK THATS MAJOR
    Normaalihinta €9,20 460,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€0,75
    460,0 € / 100gr
    Nyx Fat Oil Slick Click Thats Major huulivoide, 2 g
    Normaalihinta €9,20 460,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€0,75
    460,0 € / 100gr

     

     
    KLIKKAA ja hanki todella upeat huulet! Nyx Professional Make Upin Fat Oil Slick Click -huulivoide, jossa on kiiltävä viimeistely, on saapunut: klikkaa ja hanki upeaa väriä, hoitoa ja kosteutusta – klikkaa ja levitä! Klikkaa ja valmista! Tuote tarjoaa intensiivistä hoitoa huulillesi vegaanisen koostumuksensa ansiosta, joka on rikastettu avokado-, mustikka- ja vadelmaöljyillä. Valitse itsellesi sopiva kiiltävä huulivoidepuikko Fat Oil Slick Click -sarjan kahdeksasta upeasta sävystä ja luo mehevät huulet, joissa on voimakas kiilto. Tämä kevyt ja kermainen koostumus tarjoaa 12 tuntia kosteutusta, joka takaa erittäin miellyttävän ja kiiltävän hoidon koko päiväksi. Niin koukuttava, että haluat klikata yhä uudelleen! Nyt saatavana 8 sävyssä, joissa on kevyitä pigmenttejä, jotka antavat ripauksen väriä ja kiiltävän, tahmaamattoman lopputuloksen – täydellinen valinta kiiltävimpään lookiin!

    Koostumus

    2061738 - AINESOSAT: BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 • POLYISOBUTENE • TRIDECYL TRIMELLITATE • DIISOSTEARYL MALATE • PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE • SYNTHETIC WAX • POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE • PERSEA GRATISSIMA -ÖLJY / AVOKADOÖLJY • RUBUS CHAMAEMORUS -SIEMENÖLJY • RUBUS IDAEUS -SIEMENÖLJY / VADONSIEMENÖLJY • AROMA / MAUSTE • ALUMIINIHYDROKSIDI • TOKOFERYYLIASETAATTI • FENOKSYETANOLI • CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 45410 / RED 28 LAKE • CI 77491 / RAUTAOKSIDIT • CI 77492 / RAUTAOKSIDIT • CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • BENSYYLIALKOHOLI (F.I.L. N70030440/1).

    Käyttöohjeet

    Levitä huulille antamaan niille ripaus väriä ja pitkäkestoista kosteutusta. Yhdistä huulikynään syvyyden ja värin luomiseksi.

    Ainesosat

    2061738 - AINESOSAT: BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2 • POLYISOBUTENE • TRIDECYL TRIMELLITATE • DIISOSTEARYL MALATE • PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE • SYNTHETIC WAX • POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARATE • PERSEA GRATISSIMA -ÖLJY / AVOKADOÖLJY • RUBUS CHAMAEMORUS -SIEMENÖLJY • RUBUS IDAEUS -SIEMENÖLJY / VADONSIEMENÖLJY • AROMA / MAUSTE • ALUMIINIHYDROKSIDI • TOKOFERYYLIASETAATTI • FENOKSYETANOLI • CI 15850 / RED 7 LAKE • CI 45410 / RED 28 LAKE • CI 77491 / RAUTAOKSIDIT • CI 77492 / Rautaoksidit • CI 77499 / Rautaoksidit • CI 77891 / Titaanidioksidi • Bentsyylialkoholi (F.I.L. N70030440/1).