• Nyx Eyeliner Lavander Shimmer, 1 g
  • Nyx Eyeliner Lavander Shimmer, 1 g
  • Nyx Eyeliner Lavander Shimmer, 1 g
-9%
Nyx

Nyx Eyeliner Lavander Shimmer, 1 g

SKU-koodiNY800897139612
NYX Professional Makeup Slim Eye Pencil -silmärajauskynä, väri LAVENDER SHIMMER
Normaalihinta €4,50 450,0 € / 100gr
Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,95
Säästät: -€0,45
450,0 € / 100gr
Nyx Eyeliner Lavander Shimmer, 1 g
Nyx Eyeliner Lavander Shimmer, 1 g
Normaalihinta €4,50 450,0 € / 100gr
Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,95
Säästät: -€0,45
450,0 € / 100gr

 

 
Luo upea meikki NYX Professional Makeupin Slim Eye Pencil -silmärajauskynällä. Laaja 40 sävyn valikoima tekee tästä silmärajauskynästä täydellisen kumppanin ainutlaatuisen tyylin luomiseen. Sen kermainen ja pitkäkestoinen koostumus levittyy pehmeästi, mikä helpottaa levittämistä ja takaa erinomaisen kestävyyden. Tämä silmänrajauskynä tarjoaa sinulle rajattomat mahdollisuudet luoda vaikuttavia meikkejä, jotka kestävät koko päivän.

Koostumus

2061118 1 - AINESOSAT: ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • KALSIUM-NATRIUMBOROSILIKAATTI • CI 77742 / MANGANESIVIOLETTI • MICA • COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX / CIRE DE CARNAUBA • CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • PARAFFIN • CERESIN • SIMMONDSIA CHINENSIS -SIEMENÖLJY / JOJOBA-SIEMENÖLJY • TINAOKSIDI • TALKKI • TOKOFEROLI • ASKORBYYLIPALMITAATTI • CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 42090 / BLUE 1 LAKE (F.I.L. N298225/1).

Ainesosat

2061118 1 - AINESOSAT: ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • CI 77891 / TITANIUMDIOKSIDI • KALSIUM-NATRIUMBOROSILIKAATTI • CI 77742 / MANGANESIVIOLETTI • MIKA • COPERNICIA CERIFERA CERA / KARNAUBAVAHAT / CIRE DE CARNAUBA • CANDELILLA CERA / CANDELILLA-VAHAT / CIRE DE CANDELILLA • PARAFFINI • CERESIINI • SIMMONDSIA CHINENSIS -SIEMENÖLJY / JOJOBA-SIEMENÖLJY • TINAOKSIDI • TALKKI • TOKOFEROLI • ASKORBYYLIPALMITAATTI • CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • CI 42090 / SININEN 1 LAKE (F.I.L. N298225/1).