• Nyx Eyeliner Black, 1 g
  • Nyx Eyeliner Black, 1 g
  • Nyx Eyeliner Black, 1 g
-9%
Nyx

Nyx Eyeliner Black, 1 g

SKU-koodiNY800897109011
NYX Professional Makeup Slim Eye Pencil -silmänrajauskynä, MUSTA
Normaalihinta €4,50 450,0 € / 100gr
Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,95
Säästät: -€0,45
450,0 € / 100gr
Nyx Eyeliner Black, 1 g
Nyx Eyeliner Black, 1 g
Normaalihinta €4,50 450,0 € / 100gr
Alennushinta €4,50 Normaalihinta €4,95
Säästät: -€0,45
450,0 € / 100gr

 

 
Luo upea meikki NYX Professional Makeupin Slim Eye Pencil -silmäluomikynällä. Laajasta 40 sävyn valikoimasta löytyy varmasti juuri sinulle sopiva sävy, joka auttaa sinua luomaan ainutlaatuisen tyylin. Sen kermainen ja pitkäkestoinen koostumus levittyy pehmeästi, mikä helpottaa levittämistä ja takaa erinomaisen kestävyyden. Tämä silmäluomikynä tarjoaa sinulle loputtomia mahdollisuuksia luoda vaikuttavia meikkejä, jotka kestävät koko päivän.

Koostumus

2061071 - AINESOSAT: CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • MIKA • COPERNICIA CERIFERA CERA / KARNAUBAVAHAT / CIRE DE CARNAUBA • CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • PARAFFIN • CERESIN • CI 77510 / FERRIC AMMONIUM FERROCYANIDE • SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL / JOJOBA-SIEMENÖLJY • TALKI • TOKOFEROLI • ASKORBYYLIPALMITAATTI (F.I.L. N295089/1).

Ainesosat

2061071 - AINESOSAT: CI 77499 / RAUTAOKSIDIT • ETYYLIHEKSYYLIPALMITAATTI • MIKA • COPERNICIA CERIFERA CERA / KARNAUBAVAHAT / CIRE DE CARNAUBA • CANDELILLA-VAHAT / CANDELILLA WAX / CIRE DE CANDELILLA • PARAFFIINI • CERESIINI • CI 77510 / FERRIAMMONIUMFERROSYANIDI • SIMMONDSIA CHINENSIS -SIEMENÖLJY / JOJOBA-SIEMENÖLJY • TALKI • TOKOFEROLI • ASKORBYYLIPALMITAATTI (F.I.L. N295089/1).