• Nutergia Ergyprotein 1Kg.
  • Nutergia Ergyprotein 1 kg.
  • Nutergia Ergyprotein 1 kg.
-15%

Nutergia Ergyprotein 1 kg.

SKU-koodiNU8436031736281

NUTERGIA ERGYPROTEIN on jauhemaisen ravintolisä, joka sisältää korkealaatuisia proteiineja, vitamiineja ja kivennäisaineita. Se on suunniteltu auttamaan lihasmassan ylläpitämisessä ja kasvattamisessa sekä antamaan energiaa ja tukemaan palautumista liikunnan jälkeen. Se on ihanteellinen valinta urheilijoille ja henkilöille, jotka haluavat lisätä proteiinin saantiaan kätevästi ja terveellisesti.

Normaalihinta €74,60 7,46 € / 100gr
Alennushinta €74,60 Normaalihinta €87,50
Säästät: -€12,90
7,46 € / 100gr
Nutergia Ergyprotein 1Kg.
Nutergia Ergyprotein 1 kg.
Normaalihinta €74,60 7,46 € / 100gr
Alennushinta €74,60 Normaalihinta €87,50
Säästät: -€12,90
7,46 € / 100gr

 

 

NUTERGIA ERGYPROTEIN on 1 kg:n painoinen ravintolisäjauhe. Se on suunniteltu tarjoamaan korkealaatuista proteiinia ja muita välttämättömiä ravintoaineita. Tätä tuotetta käytetään ruokavalion täydentämiseen ja sopivan ravitsemustasapainon ylläpitämiseen. Se on erityisen hyödyllinen henkilöille, joiden proteiinin saantia on lisättävä, kuten urheilijoille, toipilaille tai kasvisruokavaliota noudattaville. ERGYPROTEIN voidaan sekoittaa nesteisiin tai ruokaan, jolloin sen nauttiminen on helpompaa.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin ainesosasta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.

Apteekkarin neuvo

Tämä tuote, NUTERGIA ERGYPROTEIN 1 kg, on proteiinilisä, josta voi olla hyötyä henkilöille, joiden proteiinin saantia on lisättävä, kuten urheilijoille tai erityisruokavaliota noudattaville. On kuitenkin tärkeää muistaa, että tämän tyyppiset ravintolisät eivät saa korvata tasapainoista ja monipuolista ruokavaliota. On suositeltavaa keskustella terveydenhuollon ammattilaisen, kuten apteekkarin, kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista varmistaaksesi, että se sopii tarpeisiisi ja tavoitteisiisi.