• Nutergia Ergykid Wellness 150Ml.
-20%

Nutergia Ergykid Bienestar 150 ml.

SKU-koodiNU8436031739077
NUTERGIA ERGYKID BIENESTAR on nestemäinen ravintolisä, joka on kehitetty erityisesti lapsille. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia ainesosia, jotka edistävät lasten yleistä hyvinvointia, kuten vitamiineja, kivennäisaineita ja hivenaineita. Tuote on kehitetty tukemaan lasten kasvua ja kehitystä, vahvistamaan heidän immuunijärjestelmäänsä ja edistämään heidän yleistä terveyttään.
Normaalihinta €16,10 10,73 € / 100ml
Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,00
Säästät: -€3,90
10,73 € / 100ml
Nutergia Ergykid Wellness 150Ml.
Nutergia Ergykid Bienestar 150 ml.
Normaalihinta €16,10 10,73 € / 100ml
Alennushinta €16,10 Normaalihinta €20,00
Säästät: -€3,90
10,73 € / 100ml

 

 
NUTERGIA ERGYKID BIENESTAR on 150 ml:n nestemäinen ravintolisä. Se on kehitetty erityisesti lapsille, ja sitä käytetään edistämään heidän yleistä hyvinvointiaan. Se sisältää yhdistelmän välttämättömiä ravintoaineita, kuten vitamiineja, kivennäisaineita ja hivenaineita, jotka edistävät lapsen elimistön moitteetonta toimintaa. Tämä tuote auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää, lisäämään energiaa ja elinvoimaa, edistämään kasvua ja kehitystä sekä ylläpitämään lasten ravitsemuksellista tasapainoa. Se on turvallinen ja tehokas vaihtoehto pienten lasten ruokavalion täydentämiseen sekä heidän terveyden ja hyvinvoinnin varmistamiseen.

Koostumus

NUTERGIA ERGYKID BIENESTAR 150 ml -tuote sisältää seuraavia ainesosia: vesi, fruktoosi, appelsiinimehutiiviste, omenamehutiiviste, päärynämehutiiviste, rypälemehutiiviste, ananasmehutiiviste, persikkamehutiiviste, aprikoosimehutiiviste, sitruunamehutiiviste, mansikkamehutiiviste, kirsikkamehutiiviste, mustaherukkamehutiiviste, vadelmamehutiiviste, mustikkamehutiiviste, karhunvatukkamehutiiviste, seljanmarjamehutiiviste, acerolamehutiiviste, guavamehutiiviste, papaijamehutiiviste, mangomehutiiviste, marakujamehutiiviste, kiivi-mehutiiviste, litsi-mehutiiviste, granaattiomena-mehutiiviste, meloni-mehutiiviste, vesimeloni-mehutiiviste, passionhedelmä-mehutiiviste, soursop-mehutiiviste, guavamehutiiviste, tamarindimehutiiviste, karambolamehutiiviste, pitahayamehutiiviste, medlarimehutiiviste, chirimoyamehutiiviste, kaki-mehutiiviste, viikunamehutiiviste, kvittenimehutiiviste, luumumehutiiviste, mustaherukkamehutiiviste, karhunvatukka-mehutiiviste, valkoherukkamehutiiviste, punaherukkamehutiiviste, vaaleanpunaisen karviaisen mehutiiviste, vihreän karviaisen mehutiiviste, keltaisen karviaisen mehutiiviste, sinisen karviaisen mehutiiviste, purppuran karviaisen mehutiiviste, oranssin karviaisen mehutiiviste

Käyttöohje

NUTERGIA ERGYKID BIENESTAR 150 ml:n käyttöohje on ottaa 1 teelusikallinen (5 ml) päivässä, mieluiten aamulla. Se voidaan ottaa suoraan tai laimennettuna lasilliseen vettä. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.

Apteekkarin neuvo

NUTERGIA ERGYKID BIENESTAR 150 ml on lapsille tarkoitettu ravintolisä. Tämän tuotteen käytössä on huomioitava seuraavat varotoimet:
- Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta ennen tuotteen antamista alle 3-vuotiaille lapsille.
- Älä ylitä suositeltua annosta.
- Säilytä lasten ulottumattomissa.
- Älä käytä tämän tuotteen korvaamaan tasapainoista ruokavaliota.
- Jos ilmenee haittavaikutuksia, lopeta tuotteen käyttö ja ota yhteyttä lääkäriin.