• Novadiet Tonifer 250Ml.
-36%

Novadiet Tonifer 250 ml.

SKU-koodiNO8425652040136
Novadiet Tonifer 250 ml on ravintolisä, joka auttaa parantamaan elinvoimaa ja fyysistä suorituskykyä. Se sisältää vitamiinien, kivennäisaineiden ja aminohappojen yhdistelmän, joka edistää normaalia energianaineenvaihduntaa ja vähentää väsymystä. Lisäksi tämä tuote auttaa vahvistamaan immuunijärjestelmää.
Normaalihinta €12,20 4,88 € / 100ml
Alennushinta €12,20 Normaalihinta €19,07
Säästät: -€6,87
4,88 € / 100ml
Novadiet Tonifer 250Ml.
Novadiet Tonifer 250 ml.
Normaalihinta €12,20 4,88 € / 100ml
Alennushinta €12,20 Normaalihinta €19,07
Säästät: -€6,87
4,88 € / 100ml

 

 
Novadiet Tonifer on 250 ml:n nestemäinen ravintolisä. Se on suunniteltu tarjoamaan välttämättömiä ravintoaineita sekä edistämään yleistä terveyttä ja hyvinvointia. Tätä tuotetta käytetään elinvoiman ja fyysisen suorituskyvyn parantamiseen, ja se auttaa torjumaan väsymystä ja uupumusta. Lisäksi Tonifer tukee immuunijärjestelmän normaalia toimintaa ja auttaa ylläpitämään kehon energiatasapainoa. Se on ihanteellinen valinta niille, jotka haluavat parantaa elämänlaatuaan sekä pysyä aktiivisina ja terveinä.

Koostumus

Vesi, fruktoosi, hedelmätiiviste (päärynä, granaattiomena, appelsiini, mustaherukka), kuivauutteet (ruusunmarja, vihreä nokkonen, hibiskus, karvasappelsiini, apteekkiruoho, enkeli, fenkoli), rautaglukonaatti, vehnänalkio, oluthiiva, vitamiinit (C, B6, B2, B1, B12)

Käyttöohje

Novadiet Tonifer 250 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml päivittäin, mieluiten ennen aamiaista. Tuotetta voi nauttia sellaisenaan tai laimennettuna veteen tai mehuun. Tuotetta on tärkeää ravistaa hyvin ennen käyttöä.