• Natures Plus Kalmassure Magnesium, 522g
-29%

Natures Plus Kalmassure Magnesium, 522 g

SKU-koodiNA97467336049
Kalmassure-magnesiumjauhe, joka edistää lihasten rentoutumista ja sydän- ja verisuonijärjestelmän toimintaa.
Normaalihinta €41,28 7,91 € / 100gr
Alennushinta €41,28 Normaalihinta €57,93
Säästät: -€16,65
7,91 € / 100gr
Loppuunmyyty
Natures Plus Kalmassure Magnesium, 522g
Natures Plus Kalmassure Magnesium, 522 g
Normaalihinta €41,28 7,91 € / 100gr
Alennushinta €41,28 Normaalihinta €57,93
Säästät: -€16,65
7,91 € / 100gr

 

 
Tämä Kalmassure-magneesiumlisä on erittäin hyvin imeytyvä ja edistää lihasten rentoutumista sekä hermoston toimintaa. Ihanteellinen mielen ja kehon rauhoittamiseen.

Koostumus

Magnesium (KalmAssure-magnesiumkarbonaattina), sitruunahappo, luonnolliset aromit, piidioksidi ja stevia.

Käyttöohje

Sekoita 1 teelusikallinen veteen tai mehuun ja ota päivittäin.