• Nature's Variety Paté Medium/Maxi Original, 16 x 300 g
-28%

Nature's Variety Paté Medium/Maxi Original, 16 x 300 g

SKU-koodiAD2026082414427

4 kpl:n pakkaus Nature's Variety Original Paté -monipakkauksia (16 x 300 g) keskikokoisille ja suurille aikuisille koirille, naudanlihalla, kanalla ja kalkkunalla.

Normaalihinta €40,20 0,84 € / 100gr
Alennushinta €40,20 Normaalihinta €55,56
Säästät: -€15,36
0,84 € / 100gr
Nature's Variety Paté Medium/Maxi Original, 16 x 300 g
Nature's Variety Paté Medium/Maxi Original, 16 x 300 g
Normaalihinta €40,20 0,84 € / 100gr
Alennushinta €40,20 Normaalihinta €55,56
Säästät: -€15,36
0,84 € / 100gr

 

 

Mikä on Pack 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g?

Pack 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g on edullinen pakkaus, joka on suunniteltu pitämään useita tuotteita saatavilla ilman sekaannusta yksittäispakkauksen kanssa. Se tarjoaa täysravintoista, viljatonta märkäruokaa aikuisille koirille, joiden paino on 10–55 kg.

Mihin tätä pakkausta käytetään?

Se tarjoaa täysravinteista, viljatonta märkäruokaa 10–55 kg painaville aikuisille koirille.

Edut ja ominaisuudet

  • Jokaisessa monipakkauksessa on yhdistetty naudanliha-, kana- ja kalkkunareseptejä.
  • Pääliha muodostaa 66 % jokaisesta reseptistä.
  • Ainesosat kypsennetään höyryssä omassa mehussaan.

Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g -pakkauksen koostumus

Naudanliha: naudanliha 66 %, naudanlihaliemi 28,9 %, pinaatti 2 %, kurpitsa 2 %, kivennäisaineet ja lohiöljy. Kana: kanaa 66 %, kanaliemiä 28,9 %, porkkanaa 2 %, herneitä 2 %, kivennäisaineita ja lohiöljyä. Kalkkuna: kalkkunaa 66 %, kalkkunaliemiä 28,9 %, tomaattia 2 %, porkkanaa 2 %, kivennäisaineita ja lohiöljyä.

Miten tuotetta käytetään tai annostellaan?

Määritä annosmäärä pakkauksessa olevan taulukon mukaan. Tarjoile huoneenlämpöisenä ja säilytä avattua pussia jääkaapissa enintään kaksi päivää.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Keskikokoisille ja suurille aikuisille koirille, paino 10–55 kg.

Varotoimet ja säilytys

Pidä raikasta vettä saatavilla. Jos koiralla on ruoka-aineherkkyyttä, tarkista jokainen ainesosa eläinlääkärin kanssa.

Mikä on Pack 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g:n hinta?

Tarkista Pack 4 Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g:n hinta Farmaciasdirectistä ja tutustu voimassa oleviin tarjouksiin ennen ostoksen vahvistamista.

Osta 4-pakkaus Nature's Variety Original Paté 16 x 300 g:aa Farmaciasdirectistä.