• Nature Kare Wellness Hemp 500 Cbd 5% 10Ml.
-10%

Nature Kare Wellness Hemp 500 CBD 5 % 10 ml.

SKU-koodiNA8437010090202
Nature Kare Wellness Hemp 500 CBD 5 % 10 ml on hamppupohjainen ravintolisä, joka sisältää 5 % CBD:tä. Tämä tuote on suunniteltu edistämään hyvinvointia ja yleistä terveyttä. Pullon tilavuus on 10 ml.
Normaalihinta €28,72 287,2 € / 100ml
Alennushinta €28,72 Normaalihinta €31,91
Säästät: -€3,19
287,2 € / 100ml
Nature Kare Wellness Hemp 500 Cbd 5% 10Ml.
Nature Kare Wellness Hemp 500 CBD 5 % 10 ml.
Normaalihinta €28,72 287,2 € / 100ml
Alennushinta €28,72 Normaalihinta €31,91
Säästät: -€3,19
287,2 € / 100ml

 

 
Nature Kare Wellness Hemp 500 CBD 5 % 10 ml on ravintolisä, joka sisältää hamppuöljyä, jonka CBD-pitoisuus on 5 %. CBD on kannabiskasvissa esiintyvä luonnollinen yhdiste, jota käytetään yleisen hyvinvoinnin edistämiseen. Tämä tuote voi auttaa lievittämään stressiä, vähentämään ahdistusta ja parantamaan unen laatua. Lisäksi hamppuöljyllä voi olla myös tulehdusta hillitseviä ja antioksidanttisia ominaisuuksia. Suositellaan ottamaan muutama tippa päivässä haluttujen hyötyjen saavuttamiseksi.

Ainesosat

Tämän tuotteen pääasiallinen vaikuttava aine on hampusta peräisin oleva CBD (kannabidioli).