• Naturando Delilax 150Ml.
-30%

Naturando Delilax 150 ml.

SKU-koodiNA8013107051600
Naturando Delilax 150 ml on vartalonhoitotuote, joka kosteuttaa ihoa tehokkaasti. Sen koostumus on kehitetty ravitsemaan ja pehmentämään ihoa, jolloin se jää pehmeäksi ja joustavaksi. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat pitää ihonsa kosteutettuna ja terveenä.
Normaalihinta €10,90 7,27 € / 100ml
Alennushinta €10,90 Normaalihinta €15,50
Säästät: -€4,60
7,27 € / 100ml
Loppuunmyyty
Naturando Delilax 150Ml.
Naturando Delilax 150 ml.
Normaalihinta €10,90 7,27 € / 100ml
Alennushinta €10,90 Normaalihinta €15,50
Säästät: -€4,60
7,27 € / 100ml

 

 
Naturando Delilax 150 ml on vartalonhoitotuote, jota käytetään kosteusvoiteena. Se auttaa pitämään ihon pehmeänä ja ravittuna sekä tarjoaa syvällistä kosteutusta. Tämä tuote sopii erinomaisesti niille, jotka haluavat pitää ihonsa kosteutettuna ja terveenä.

Koostumus

Ainesosat. Laktosa (sisältää MAITOTUOTTEIDEN johdannaisia), kuitu (maissista peräisin oleva resistentti dekstriini), luumumehu (Prunus domestica L.), fruktoosi, vesi, aromit, säilöntäaineet: kaliumsorbaatti; happamuudensäätöaine: sitruunahappo.

Käyttöohjeet

Naturando Delilax 150 ml on vartalonhoitoon tarkoitettu tuote. Suosittelemme lukemaan tuotteen etiketin tai etsimään lisätietoja valmistajan verkkosivuilta saadaksesi yksityiskohtaiset ohjeet tuotteen oikeasta käytöstä.

Apteekkarin neuvo

Naturando Delilax 150 ml on vartalonhoitoon tarkoitettu tuote. Ennen käyttöä on suositeltavaa lukea tuotteen etiketti tai etsiä lisätietoja verkosta saadaksesi asianmukaiset varotoimet.