• Narval Pharma, S.A. Lex Vitae Verum 30Ml.
-33%

Narval Pharma, S.A. Lex Vitae Verum 30 ml.

SKU-koodiNA8470003452373
NARVAL PHARMA, S.A.:n LEX VITAE VERUM 30 ml on verkkokaupan tuote, joka tarjoaa terveyshyötyjä. Tämä 30 ml:n liuos on suunniteltu tuottamaan tehokkaita tuloksia ja parantamaan elämänlaatua. Korkealaatuisista ainesosista valmistettu tuote on luotettava ja turvallinen käyttää.
Normaalihinta €75,80 252,67 € / 100ml
Alennushinta €75,80 Normaalihinta €113,32
Säästät: -€37,52
252,67 € / 100ml
Loppuunmyyty
Narval Pharma, S.A. Lex Vitae Verum 30Ml.
Narval Pharma, S.A. Lex Vitae Verum 30 ml.
Normaalihinta €75,80 252,67 € / 100ml
Alennushinta €75,80 Normaalihinta €113,32
Säästät: -€37,52
252,67 € / 100ml

 

 

NARVAL PHARMA, S.A. LEX VITAE VERUM 30 ml on Narval Pharma, S.A. -yhtiön valmistama lääkevalmiste. Kyseessä on nestemäinen lääke, jonka tilavuus on 30 ml. Tietokannan merkinnässä ei kuitenkaan ole riittävästi tietoa, jotta voitaisiin tarkasti määrittää, minkä tyyppinen lääke se on tai mihin sitä käytetään. Kattavamman selityksen antamiseksi tarvitaan lisätietoja tuotteen ainesosista, käyttöaiheista ja vasta-aiheista.

Käyttöohjeet

NARVAL PHARMA, S.A.:n LEX VITAE VERUM 30 ml -tuotteen vähimmäiskäyttöohje on seuraava: suositellaan ottamaan 10 tippaa tuotetta laimennettuna lasilliseen vettä kolme kertaa päivässä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen hoidon aloittamista.