• Nale Vascular Optimizer , 300 gr
-19%

Nale Vascular Optimizer, 300 g

SKU-koodiNA8423073087624
Ravintolisä parantaa verenkiertoa ja edistää sydän- ja verisuoniterveyttä.
Normaalihinta €55,90 18,63 € / 100gr
Alennushinta €55,90 Normaalihinta €68,95
Säästät: -€13,05
18,63 € / 100gr
Nale Vascular Optimizer , 300 gr
Nale Vascular Optimizer, 300 g
Normaalihinta €55,90 18,63 € / 100gr
Alennushinta €55,90 Normaalihinta €68,95
Säästät: -€13,05
18,63 € / 100gr

 

 

Mikä on Nale Vascular Optimizer, 300 g?

Ravintolisä, joka parantaa verenkiertoa ja edistää sydän- ja verisuoniterveyttä.

Koostumus ja ominaisuudet

  • Ravintolisä, joka parantaa verenkiertoa ja edistää sydän- ja verisuoniterveyttä.
  • Pakkauskoko: 300 g.

Käyttöohje

Ota pakkauksessa ilmoitettu päivittäinen annos, mieluiten veden kanssa ja aterian yhteydessä, jos valmistaja niin suosittelee. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka haluavat täydentää ruokavaliotaan tuotteen käyttötarkoituksen mukaisella valmisteella.

Varotoimet ja säilytys

Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota eivätkä terveellisiä elämäntapoja. Säilytä lasten ulottumattomissa. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta, jos olet raskaana, imetät, sairastat jotain tai käytät lääkkeitä.