• Nale Prebiotic Plus 500Gr.
-22%

Nale Prebiotic Plus 500 g

SKU-koodiNA8423073085705
Prebioottinen ravintolisä jauheena.
Normaalihinta €36,20 7,24 € / 100gr
Alennushinta €36,20 Normaalihinta €46,31
Säästät: -€10,11
7,24 € / 100gr
Nale Prebiotic Plus 500Gr.
Nale Prebiotic Plus 500 g
Normaalihinta €36,20 7,24 € / 100gr
Alennushinta €36,20 Normaalihinta €46,31
Säästät: -€10,11
7,24 € / 100gr

 

 
Nale Prebiotic Plus on jauhemaisen prebioottivalmiste, joka tukee suolistomikrobiston terveyttä. Inuliini ja frukto-oligosakkaridit edistävät suolistossa elävien hyödyllisten bakteerien kasvua, parantavat ruoansulatusta ja vahvistavat immuunijärjestelmää. Herkullinen tapa huolehtia hyvinvoinnistasi sisältäpäin.

Koostumus

Inuliini, frukto-oligosakkaridit, sikurikuitu, luonnollinen aromi.

Käyttöohje

Sekoita 2 ruokalusikallista päivittäiseen ruokaan.

Apteekkarin vinkki

Varmista, että saat riittävästi vettä ja kuitua, jotta prebioottien hyödyt tulevat parhaiten esiin.