• Nale Enad Mental Elixir 50Ml.
-27%

Nale Enad Elixir Mental 50 ml.

SKU-koodiNA8423073061778
Mielenterveyden eliksiiri.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €26,43
Säästät: -€7,13
38,6 € / 100ml
Nale Enad Mental Elixir 50Ml.
Nale Enad Elixir Mental 50 ml.
Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
Alennushinta €19,30 Normaalihinta €26,43
Säästät: -€7,13
38,6 € / 100ml

 

 
Nale Enad Elixir Mental on eliksiiri, joka on kehitetty parantamaan aivotoimintaa ja mielen selkeyttä. Sen ainesosat, kuten ginkgo biloba ja fosfatidylseriini, auttavat pitämään mielen keskittyneenä ja valppaana. Luonnollinen koostumus optimaalisen henkisen suorituskyvyn saavuttamiseksi.

Koostumus

Vesi, ginkgo biloba -uute, bacopa monnieri -uute, fosfatidylseriini, B6-vitamiini, B12-vitamiini.

Käyttöohje

Ota 1 teelusikallinen päivässä.

Apteekkarin neuvo

Yhdistä rentoutumistekniikoihin ja liikuntaan mielen selkeyden ja keskittymiskyvyn parantamiseksi.