• Mycofit Artihealth 1000Ml.
-25%

Mycofit Artihealth 1000 ml.

SKU-koodiSA8414606953882
MYCOFIT ARTIHEALTH on ravintolisä, joka on saatavana 1000 ml:n pakkauksissa. Sitä käytetään nivelten ja luuston terveyden parantamiseen.
Normaalihinta €36,00 3,6 € / 100ml
Alennushinta €36,00 Normaalihinta €48,00
Säästät: -€12,00
3,6 € / 100ml
Mycofit Artihealth 1000Ml.
Mycofit Artihealth 1000 ml.
Normaalihinta €36,00 3,6 € / 100ml
Alennushinta €36,00 Normaalihinta €48,00
Säästät: -€12,00
3,6 € / 100ml

 

 
MYCOFIT ARTIHEALTH on ravintolisä, jota myydään 1000 ml:n pakkauksissa. Sitä käytetään nivelten ja luuston terveyden parantamiseen. Tuote sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat vähentämään tulehdusta, lievittämään kipua ja edistämään kudosten uudistumista. Sitä suositellaan erityisesti henkilöille, jotka kärsivät nivelongelmista, kuten niveltulehduksesta, nivelrikosta tai urheiluvammoista. Sen ainutlaatuinen koostumus tarjoaa välttämättömiä ravintoaineita luiden ja rustojen vahvistamiseksi, mikä parantaa liikkuvuutta ja elämänlaatua.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin.